Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seminář s panem L. Machem

8. 4. 2012

 18.5.-20.5.2012 se koná na našem ZKO KŘ seminář zaměřený na stopu, poslušnost i obranu s panem Ladislavem Machem, který léta vrcholově reprezentuje naší domácí Chs Malidaj. Pan Mach s Oskarem patří v ČR k nejlepším psovodům vůbec, jako jediný v historii kynologie dokázal udržet jednoho psa na vrcholu už 7 let! Octavius (Oskar) vyniká tvrdýma a razantníma obranama a velmi pěknou, rychlou a přesnou poslušností. Pan Mach má vynikající vztah se svým psem, poslušnost má dotaženou do detailů, umí přemýšlet i vycházet z biologického fungování  zvířete a jako jeden z mála dokazuje, že i pes dělaný tzv. ,, po dobrém" může patřit mezi špičku naší kynologie. Více o L. Machovi a Oskarovi na jeho soukromých stránkách www.octaviusmalidaj.cz


Seminář začíná v pátek večer 18.5. po ubytování pana Macha a jeho teamu. Tento večer se dostaneme spíše k teorii. Výcvik začíná v sobotu 19.5.,bude probíhat individuální výcvik poslušností pod dozorem pana Macha a názorných ukázet na cvičebním psovodovi s jeho psem. Odpoledne bude probíhat obrana na dvorního figuranta Jirku. Večer bude zakončen společnou večeří a posezením na cvičáku. Druhý den 20.5. se bude dle časových možností opakovat den předchozí.

Panu Machovi jménem celé ZKO KŘ děkuji za ochotu pro nás seminář uskutečnit, jako organizátorka semináře si toho velmi vážím, zvláště pak velmi příjemné domluvy.
Za další výpomoc s organizací pak patří poděkování i Dáše, která s panem Machem také udržuje komunikaci. Budeme se velmi těšit!

Aneta B.

Účastníci se psem:


1)Dagmar Vacková - Romina Malidaj + Urscha Malidaj (BOM)
2) Honza Chvojka - Virgil Malidaj (BOM)
3) Lenka Bartošová - Uriasch Malidaj (BOM)
4) Aneta Bouzarová - Xendy Malidaj (BOM)
5) Romana Novotná - Victoria Malidaj (BOM)
 6) Jitka Géblová - Rina Nový Mira-Mar (NO)
7) Pepa Dohnal - Bob z Lanstorfa (DOB)
8)Ivana Vodičková - Justýna z Lipníka (BOX)
9) Jiří Poukar - Tarpan de Alphaville Bohemia (BOM)

Bez psa:

11) Míša Nekutová
12) Pepa Poukar
13) Anna Štěbetáková