Jdi na obsah Jdi na menu
 


Letošní memoriál 2011 úspěsně za náma

17. 7. 2011

 Dne 16.7.2011 proběhl na našem fotbalovém stadionu již tradiční Memoriál Ivany Tůmové. Letos se konal již 19.ročník a závodilo se ve dvou kategoriích - ZVV1    IPO3

Rozhodčí u ZVV1 byla paní Lea Šveráková, IPO3 posuzoval pan Zborka. V úmorném vedru předvedl nadlidský výkon i figurant K.Horák. Děkujeme!

V kategorii ZVV1 nastoupilo 11 závodníků a na stupních vítězů se umístili:


1. Štrobová Ivana a Leri ze Stříbrného kamene 

2. Gric Luboš a Lukas z Dvořákova sadu 

3. Bouchal Petr a Alf Denbrix


Za náš klub startoval v kategorii ZVV1 Honza Chvojka s Virgilem Malidaj a umístili se na 7.místě. Tradičně předvedli krásnou stopu s 97b.


V kategorii IPO3 startovalo 5 závodníků.

1. Záhorková Jana a Herieta z Peršt. Mlýna

2. Venhauer Jaroslav a Congo Jirka

3. Dáda Sklenářová a Bendží z Dobříšké obory

V kategorii IPO3 závodila za náš team Dáša Vacková s Rominou Malidaj. Bohužel naše holky potkala na stopě nemilá nehoda, kdy jejich mistrovskou disciplínu na prvním lomu omrkávalo stádečko koroptví, které si při všimnutí čuchající Rominky vyrazilo pěšmo vesele k lesu a Rominku si odvedly za sebou.
 
Za zmínku jistě stojí i výkon Venci Sklenářů s Bennie z Dobříšské obory, kdy Venca nastopil s lehkým zraněním  a během času mezi stopou a poslušností stihl zajet do nemocnice na převaz i se startovním číslem na sobě.

Stejně jako minulý rok i letos nezklamalo počasí a bylo krásně, až musí snad každý pejskař říct, že bylo počasí úplně na prd. Bohužel už od brzkého rána do nás a do psů sluníčko pralo o sto šest a na některých psech šly znát známky únavy vlivem horkého počasí. Závod trval skoro až do 17:00. Celý závod probíhal v klidném a příjemném tempu provázen dobrou náladou. Tak zase za rok...


Hlavním a velice štědrým sponzorem je firma Happy Dog. Za další ceny velmi děkujeme firmě Brasa.